قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری

041-34211787

041-34213207

09144132371

آدرس: جاده آذر شهر بعد از شهرک رجایی استحکام سوله

 

حتمالا اکنون که مشغول مطالعه ی این مطلب هستید اطلاعات اولیه ای راجع به ساندویچ پانل جمع آوری نموده و با عنایت به مزیتهای قابل توجه آن نسبت به سایر محصولات تصمیم خود را برای استفاده از این محصول گرفته اید.

ساندویچ پانل ما در نما،سقف،دیوار،سقف پارتیشن و.. استفاده می شود . معمولا ساختمان های صنعتی و تجاری،سالن های ورزشی،انبار ها،نیروگاه ها و صنایع غذایی خواستار ساندویچ پانل ها هستن . ساندویچ پانل ها از عناصر از پیش ساخته ساخته شده اند و هزینه ی مناسبی داردند . ساندویچ پانل ها دارای عایق داخلی بین دو ورقه و ورقه های رنگی می باشند و عایق ها نیز در ساندویچ پانل می تواند پشم معدنی باشند .

(( در صورت نیاز به قسمت تعریف ساندویچ پانل در تبریز  و مزایای آن مراجعه فرمایید.))

و جال به دنبال سوالاتی از قبیل: کدام محصول از چه برندی و یا مزیتها و تفاوتهای محصولان این برندها و یا چه محصولی مناسب نوع فعالیت شماست و … هستید.

بدیهی است اکثر تولیدکنندگان محترم کشورمان تمام تلاش خود را به کار می بندند تا محصولی با کیفیت و متناسب با سلیقه و نیاز مشتری را تولید و عرضه نمایند. اما محدودیتهایی غیر قابل انکار در این زمینه وجود دارد.

ساندویچ پانل در تبریز

ساندویچ پانل در تبریز

به طور مثال تنوع در فرمینگ (مشکل ظاهری پنل) موضوعی است که هر کدام از تولیدکنندگان محدودیتهایی دارند و این امر کاملا سلیقه ای بوده و ارتباطی به کیفیت محصول ندارد و هر تولید کننده ای تعداد محدودی فرمینگ ارائه می دهد.

و یا محل استقرار کارخانه که نقش اساسی در تعیین هزینه حمل و نقل را ایفا می کند. به طور مثال چنانچه پروژه ای در آذربایجان غربی نیاز به خرید ساندویچ پانل داشته باشد، نزدیکترین کارخانه موجود به این پروژه واقع در شهرک صنعتی تبریز بوده و اولویت خرید در صورت پسند محصولات با این کارخانه می باشد.

برای گرفتن جواب این سوالات و دهها سوال تخصصی دیگر و در نهایت بهترین انتخابف مجموعه استحکام مولد با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه مشاوره، نصب و اجرا، فروش، ارائه واردات اکسسوری ساندویچ پانل آماده ی ارائه ی مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب خود به شما عزیزان می باشد.

تلفن: 04134211787

مطالب مرتبط